O Firmie Jak kupować Nasza oferta Kontakt

 

Mamy przyjemność ogłosić wyniki naszego KONKURSU!
Tym razem szczęście w losowaniu uśmiechnęło się do Pań.
Napalcówki SAHARA firmy Dvillena wylosowały: Kinga Lenik i Ewa Tomikowska
Gratulujemy! Prosimy o przesłanie na firmowy e-mail: zamowienia@regnum-shop.com adresów do wysyłki nagród i rozmiaru napalcówek. Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej wiedzy i znajomości gwiazd gimnastyki artystycznej.
A na zdjęciu oczywiście Salome Pazhava, Carolina Rodriguez, Varvara Filiou - fanki i wierne użytkowniczki napalcówek i strojów treningowych DvillenaZapraszamy na nasz profil na Facebook'u !                                         

licznik odwiedzin


UWAGA: Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zastosowanie. Polityka cookies  >>>
Internetowy sklep z akcesoriami i strojami do gimnastyki artystycznej - REGNUM.
W naszej ofercie m.in. odzież i stroje do gimnastyki artystycznej: body gimnastyczne, body treningowe, stroje pokazowe, stroje treningowe, kostiumy startowe, napalcówki, obręcze gimnastyczne, obręcze pokazowe, hula hop, skakanki, skakanki pokazowe, maczugi treningowe, maczugi gumowe, wstążki, wstęgi pokazowe, kijki do wstążek, piłki do gimnastyki artystycznej, pokrowce na sprzęt, pokrowce na obręcz, worki na piłki, ocieplacze, ochraniacze, nakolanniki. Produkty firm: SASAKI, DVILLENA, AMAYA, VENTURELLI i PASTORELLI. 
Copyright ©   REGNUM 2020