O Firmie Jak kupować Nasza oferta Kontakt


Maczugi

Obręcze

Piłki

Wstążki

Skakanki

Stroje startowe

Body

Akcesoria

 Akcesoria do gimnastyki artystycznej > 
>>
Klej mocujący materiał do ciała, body glue

<<< powrót

 
Klej body glue firmy STAYSPUT  

Nr produktu 20425 

Klej mocujący materiał do ciała, body glue brytyjskiej firmy Staysput Doskonały do przyklejania / przytrzymywania do ciała ramiączek, elementów stroju, kostiumy, dekoltu. Przytrzymuje na ciele rajstopy, getry, leginsy, zabezpieczając przed ich marszczeniem się i zwijaniem.

Skutecznie zatrzymuje na ciele wszelkie elementy garderoby narażone na przesuwanie podczas ruchu.

Idealny do przyklejania na ciało ozdób i brokatu.

Klej jest przeźroczysty, niewidoczny, hypoalergiczny - bezpieczny dla skóry. 
Wyjątkowy, profesjonalny klej do ciała pozwala uniknąć niekomfortowego zdrapywania z ciała, dzięki temu, że jest zmywalny pod zimną wodą. 

Wygodna i precyzyjna aplikacja w kulce.

Pojemność: 10ml

CENA: 30 PLN


UWAGA: Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zastosowanie. Polityka cookies  >>>
Sklep firmy REGNUM - www.gimnastyka-artystyczna.com , w naszej ofercie m.in. sprzęt i akcesoria do gimnastyki artystycznej, profesjonalne, startowe i pokazowe, jak również treningowe, do ćwiczeń: skakanki, maczugi, obręcze gimnastyczne, hula hop, wstążki (wstęgi) gimnastyczne, kijki do wstążek, piłki do gimnastyki artystycznej, skakanki, stroje startowe pokazowe i kostiumy do ćwiczeń i treningu, body gimnastyczne, napalcówki, pokrowce na obręcze, pokrowce na piłki. W asortymencie przybory, sprzęt i akcesoria firm: SASAKI, VENTURELLI i PASTORELLI.

Copyright ©   REGNUM 2019