O Firmie Jak kupować Nasza oferta Kontakt


Maczugi

Obręcze

Piłki

Wstążki

Skakanki

Stroje startowe

Body

Akcesoria

 Sprzęt do gimnastyki artystycznej > Obręcze do gimnastyki artystycznej
>>
Obręcz zdobiona, pokazowa, obręcz treningowa, hula hoop "ATHINA"

         <<< powrót

 Obręcz Regnum Gym "Athina" 


Numer przedmiotu: G7ATH


Profesjonalna zdobiona obręcz do gimnastyki artystycznej
Regnum Gym "Athina"


Dostępne wszystkie średnice w przedziale 60-90cm czyli: 60 / 65 / 70 / 75 / 80 / 85 / 90cm

Przy zamówieniu średnicy powyżej 80 cm (81-90cm) dopłata wynosi 15 zł.

Wagę ozdobionej obręczy dostosowujemy do indywidualnych wymagań Gimnastyczek. 

Dostosowujemy wzory i kolory do kolorystyki strojów zawodniczek. Wystarczy określić w mailu kolorystykę, a my odeślemy foto obręczy do zaakceptowania przed wysyłką. 

Tęczowe elementy wykonane z odblaskowej folii, która daje niesamowity błysk. Przy podrzucie, obracająca się obręcz daje efekt wirującej tęczy.

Używamy taśm błyszczących, matowych, cieniutkich oraz szerszych, na życzenie zabezpieczamy obręcz transparentną taśmą zapobiegającą zniszczeniu podczas upadków obręczy ( bez dodatkowych opłat)CENA: 89 PLN 

(cena za rozmiar podstawowy - dla średnicy w przedziale od 60 do 80cm)

 

 

 

 


UWAGA: Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zastosowanie. Polityka cookies  >>>
Sklep firmy REGNUM - www.gimnastyka-artystyczna.com , w naszej ofercie m.in. sprzęt i akcesoria do gimnastyki artystycznej, profesjonalne, startowe i pokazowe, jak również treningowe, do ćwiczeń: skakanki, maczugi, obręcze gimnastyczne, hula hop, wstążki (wstęgi) gimnastyczne, kijki do wstążek, piłki do gimnastyki artystycznej, skakanki, stroje startowe pokazowe i kostiumy do ćwiczeń i treningu, body gimnastyczne, napalcówki, pokrowce na obręcze, pokrowce na piłki. W asortymencie sprzęt i akcesoria firm AMAYA, DVILLENA, SASAKI, VENTURELLI i  PASTORELLI.

Copyright ©   REGNUM 2019